Prihlásenie
Cirkevná spojená škola
Snina
Prehliadka školy
Facebook CSŠ
Videá
2% dane
info
Hlavná stránka
Prijímacie konanie Gymnázium
Zápis do 1. ročníka
Projekty EÚ
Rozvrh
Organizácia vyučovania
Školská jedáleň
Dokumentácia školy
Učitelia
Triedy
Zmluvy, faktúry, objednávky
Kontakt
Zoznam učiteľov
RNDr. Jozef Lojan
Rozvrh
Riaditeľ
PaedDr. Miroslava Čopíková
Rozvrh
Zástupkyňa
Triedna učiteľka:
3.A
Ing. Andrea Gičová
Rozvrh
Zástupkyňa
Triedna učiteľka:
II.AG
PaedDr. Edita Andrejčíková
Rozvrh
Triedna učiteľka:
5.B
Mgr. Branislav Babjak
Rozvrh
Učiteľ
Mgr. Slavomír Bakoň
Rozvrh
Učiteľ
Mgr. Lucia Bálintová
Rozvrh
Učiteľka
Mgr. Lenka Boučková
Rozvrh
Triedna učiteľka:
KVINTA
RNDr. Katarína Brečková
Rozvrh
Triedna učiteľka:
SEXTA
Ing. Milana Buhajová
Rozvrh
Učiteľka
Bc. Mária Buriková
asistentka učiteľa
Mgr. Ivana Ceľuchová
Rozvrh
Triedna učiteľka:
3.B
Ing. Anna Čopíková
Rozvrh
Triedna učiteľka:
7.A
Mgr. Veronika Deňalucová
asistentka učiteľa
Mgr. Marcela Drábová
Rozvrh
Triedna učiteľka:
5.A
Mária Fedáková
Vychovávateľka
Mgr. Matej Futej
Rozvrh
Učiteľ
Mgr. Matúš Gavron
Rozvrh
Učiteľ
Mgr. Katarína Gerbocová
Vychovávateľka
Mgr. Lenka Harakaľová
Rozvrh
Triedna učiteľka:
2.A
PaedDr. Viera Hišemová
Rozvrh
Učiteľka
Jonathan Child
Rozvrh
Učiteľ
Mgr. Ján Chochrun
Rozvrh
Triedny učiteľ:
SEKUNDA
Mgr. Lucia Chochrunová
asistentka učiteľa
Mgr. Matúš Jankaj
Rozvrh
Triedny učiteľ:
I.AG
Mgr. Slavka Kapraľová
Rozvrh
Triedna učiteľka:
4.B
Mgr. Emília Karľová
Rozvrh
Triedna učiteľka:
8.A
Mgr. Michal Kohut
Rozvrh
Učiteľ
PaedDr. Martina Kovaľová
Rozvrh
Triedna učiteľka:
KVARTA
Mgr. Alexander Koveň
Rozvrh
Triedny učiteľ:
TERCIA
Mgr. Ľubomíra Krajňák
Rozvrh
Učiteľka
Mgr. Peter Krajník
Rozvrh
Učiteľ
Mgr. Iveta Leferovičová
Rozvrh
Triedna učiteľka:
IV.AG
Mgr. Viktória Legemzová
Rozvrh
Triedna učiteľka:
2.B
Mgr. Bibiána Lipová
Rozvrh
Učiteľka
Mgr. Daniela Lojanová
Rozvrh
Triedna učiteľka:
6.A
Mgr. Jana Majcherová
Rozvrh
Triedna učiteľka:
1.A
PaedDr. Ján Marinič
Rozvrh
Učiteľ
Mgr. Karin Mišková
Rozvrh
Triedna učiteľka:
1.B
Mgr. Mária Ondrušová
Rozvrh
Triedna učiteľka:
9.A
Mgr. Adriana Ontkovičová
Rozvrh
Triedna učiteľka:
4.A
RNDr. Denisa Parasková
Rozvrh
Triedna učiteľka:
OKTÁVA
Mgr. Adriana Pavliková
Rozvrh
Učiteľka
Mgr. Maroš Prejsa
Rozvrh
Učiteľ
Mgr. Zuzana Rujáková
Učiteľka
Ing. Edita Skripová
Rozvrh
Učiteľka
Mgr. Renáta Spišáková
Rozvrh
Učiteľka
Sarah Štofiková
Vychovávateľka
Ing. Jana Šurinová
asistentka učiteľa
RNDr. Jana Tomášová
Rozvrh
Triedna učiteľka:
PRÍMA
Mgr. Marcela Tomášová
Rozvrh
Učiteľka
Martina Vajdová
Vychovávateľka
PhDr. Kveta Vokaľová
Rozvrh
Učiteľka
Mgr. Jaroslav Vološin
Rozvrh
Triedny učiteľ:
III.AG
© aScAgenda 2024.0.1451
agenda.skoly.org
Stránka aktualizovaná: 20.03.2024
Novinky
KAMASNINO 2024 – študentská výmena s Kataláncami
Deň študentstva 2023
Dokumentácia školy
Anglická olympiáda – školské kolo
Kurzy učiteľov s podporou Erasmus+
Kontakt
Cirkevná spojená škola
Švermova 10
+421 057 7622361
+421 911 798 700
Fotogaléria