info

Zoznam učiteľov

Foto RNDr. Jozef Lojan Rozvrh
Riaditeľ
Foto PaedDr. Miroslava Čopíková Rozvrh
Zástupkyňa
Triedna učiteľka: 3.A
Foto Ing. Andrea Gičová Rozvrh
Zástupkyňa
Triedna učiteľka: II.AG
 
 
PaedDr. Edita Andrejčíková Rozvrh
Triedna učiteľka: 6.A
 
 
Mgr. Andrea Barnová Rozvrh
asistentka učiteľa
 
 
Mgr. Natália Blašková Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Lenka Boučková Rozvrh
asistentka učiteľa
Foto Ing. Milana Buhajová Rozvrh
Triedna učiteľka: Sexta
 
 
Bc. Mária Buriková Rozvrh
asistentka učiteľa
 
 
Mgr. Ivana Ceľuchová Rozvrh
Triedna učiteľka: 1.A
 
 
Ing. Anna Čopíková Rozvrh
Triedna učiteľka: 8.A
 
 
Mgr. Veronika Deňalucová Rozvrh
asistentka učiteľa
 
 
Mgr. Marcela Drábová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mária Fedáková Rozvrh
Vychovávateľka
 
 
PhDr. Ladislav Fuchs Rozvrh
Učiteľ
 
 
Ing. Eva Galandová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Matúš Gavron Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Katarína Gerbocová Rozvrh
Vychovávateľka
 
 
Mgr. Lenka Harakaľová Rozvrh
Triedna učiteľka: 2.B
 
 
PaedDr. Viera Hišemová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Jonathan Child Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Ján Chochrun Rozvrh
Triedny učiteľ: Sekunda
 
 
Mgr. Matúš Jankaj Rozvrh
Triedny učiteľ: 7.A
 
 
Štefan Jankaj Učiteľ
 
 
Stanislav Jún Učiteľ
 
 
Mgr. Slavka Kapraľová Rozvrh
Triedna učiteľka: 4.A
 
 
Mgr. Emília Karľová Učiteľka
 
 
PaedDr. Martina Kovaľová Rozvrh
Triedna učiteľka: 9.A
 
 
Mgr. Alexander Koveň Rozvrh
Triedny učiteľ: III.AG
Foto Mgr. Peter Krajník Rozvrh
Triedny učiteľ: I.AG
 
 
Mgr. Iveta Leferovičová Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.AG
Foto Mgr. Bibiána Lipová Rozvrh
Učiteľka
Foto Mgr. Daniela Lojanová Rozvrh
Triedna učiteľka: Kvinta
 
 
Alena Mackaničová asistent učiteľa
 
 
Mgr. Jana Majcherová Rozvrh
Triedna učiteľka: 1.B
 
 
PaedDr. Ján Marinič Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Karin Mišková Rozvrh
Triedna učiteľka: 4.B
 
 
Mgr. Martin Murajda Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Eva Obšitníková Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Mária Ondrušová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Adriana Ontkovičová Rozvrh
Triedna učiteľka: 5.B
Foto RNDr. Denisa Parasková Rozvrh
Triedna učiteľka: Kvarta
Foto Mgr. Adriana Pavliková Rozvrh
Triedna učiteľka: 2.A
 
 
Mgr. Katarína Peterová Rozvrh
Triedna učiteľka: 5.A
 
 
Mgr. František Petruška Rozvrh
Učiteľ
 
 
Monika Potucká asistentka učiteľa
 
 
Bc. Anna Rudová Rozvrh
asistentka učiteľa
 
 
Ing. Edita Skripová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Kristína Tindulová psychologička
 
 
RNDr. Jana Tomášová Rozvrh
Triedna učiteľka: Príma
 
 
Mgr. Marcela Tomášová Rozvrh
Učiteľka

© aScAgenda 2020.0.1201 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 10.02.2020

Voľné miesta na našej škole

Novinky

Kontakt

  • Cirkevná spojená škola
    Švermova 10, 069 01 Snina
  • +421 057 7622361
    +421 911 798 700

Fotogaléria